10 Mayıs 2012 Perşembe

HAYAT DEVAM ETMEYE ÇALIŞIYOR..


Öncelikle Sevil hanım ve Derya hanım sizlere teşekkür ediyorum yokluğumda merak edip sormuşsunuz. Çok sağolun.

Boşanma, iflas, herşeyin ters gitmesi yıkmadı ama ne aptal ne sersem duygusalın biriysem bir büyük aşk yerle bir etti. Nasıl büyük hayallerin içine girdiysem tuzla buz olduklarında hayatın dışında bir yerde kalmış gibi oldum. Olmamalı.. Kimse bu kadar sersem olmamalı aslında. Kendime kızıyorum.

Zira hep güçlü biri oldum, düşeni kaldırdım, çok şeyle baş etim, ama bunla baş etmem çok zor oldu.
İnsan neye inanacağını, güveneceğini şaşırıyor, anlamlar anlamsızlaşıyor. Güzel gördüğün çok şey güzel gelmez oluyor, ve bunu güvendiğin, umutlarını bağladığın, inandığın biri yapıyor. Bir erkeğe bu sersemlik yakışmıyor, zayıflık gibi geliyor bana bu kadar olmak. İşin ilgiç yanı buna benzer bir yıkımı yaşayan kimseye inanamayan güvenemeyen biri bunu yapıyor..inanmayı ve güvenmesi için elinden gelen herşeyi yıllar boyunca ona yapan birine yapıyor. Çok alçakça..sonrası ölesiye sevgiden ölesiye nefrete dönüşen birşey..sonrası herşeyin anlamsızlaşması..emeğin, sevginin, güvenin..umudun...

Devam etmeye çalışan hayatın içindeyim..merak eden etmeyen, yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Dilerim sizlerin hepinizin hayatında herşey yolundadır. Hayatın içinde daha fazla olabildiğimde burda sizlerle olmaya çalışacağım. Mutluluk diliyorum hepinize..

8 yorum:

zoitsa dedi ki...

görelim mevlam neyler;neylerse güzel eyler..

Unknown dedi ki...

Mesut Bey;

Siz sağlam olmaya ve ayakta durmaya
devam edin.Hayat insana her şeyi gösteriyor.Sevgimi hak etmiyormuş
diye düşünün zor biliyorum ama za
manla düzelir her şey...En kısa zamanda eski neşeniz ve pozitif dü
şünceleriniz ile dönmeniz dileğiyle
sevgiler...

SeViL ( sevdalitatlar ) dedi ki...

Mavi ...
Size mavi demişim..umudu temsil etsin diye...
Deniz i simgelesin içine hapsetdiği acıları kıyıya vursun diye..
Yaşam işde !
İyi si kötüsü ile insanoğlu ile var olan yaşam ..
Hepsi de bizim için netice de...
AŞK ~ SEVDA olayları derindir sorgulamaya gelmez netice de karşı taraf yüreğinde taşımasını bilmiyor ise yapacak bir şey de kalmıyor yüreğinin kapısını kapatmakdan başka..

MAVİ...
Yüreğinin kıyılarına keder düşmesin..
Işıldasın her daim denizin...

Sevgilerle..

mehbup dedi ki...

Hayat her şekilde acısıyla tatlısıyla devam ediyor. Yeni yaşamınızda umudunuz eksik olmasın, hep güzellikler görmeniz dileğiyle.

AslıASLI dedi ki...

Aşk kadar yıkıcı bir başka duygu yok :(

Elbette her şey düzelicek ve tekrar çok iyi olucaksınız, inaıyorum ben..

arzu soylu dedi ki...

öncelikle hoşgeldiniz..inanın gözlerimiz yolda kaldı desek yeridir.yaşadıklarınız oldukça zor ama siz de güçlü olduğunuza inandığınıza göre bunun üstesinden geleceksinizdir..bundan sonrası için ben de her günün her anın değerini bilmeye davet ediyorum..

Zeugma dedi ki...

Hoşgeldiniz Mesut Bey..
Hayat başlıbaşına bir mücadele.
Zaman zaman duruluyor, zaman zaman yorgun bırakıyor insanı..
Her şeyin başı sağlıktır ama, unutmayın..
Güzellik ve mutlulukların sizden yana olması dileğimle...

vişnap dedi ki...

Neler kimler hak etmedikleri yerlerde baş köşelere kurulmuş oturup dünü ,bugünün keyfini doyasıya çıkartırlar da, yarın ne olacak ne getirecek hesabını yapmaz o kalpleri yalnızca gösteriş üzerine atanların.Onlar o vefasızlar ne bilirler ki aşkı ,sevdayı onlar aşka saygıyı da arkalarında bırakmışlardır da boş boş bakarlar iki paralık dünya zevklerine Sevgili Mesut Mahkum ettiğin yüreğini azat etme vaktin geldi de geçiyor bile.her fırtına sonrası nasıl sakinler nasıl durulur gökyüzü berrak olur. İşte öyle o duru hayatın artık tut elinden sen ve sevdiklerin bir tanelerin hep beraber çok mutlu olun dileğim budur.Sevgiler...