27 Şubat 2011 Pazar

..YA SONRA...


Özcan Deniz - Deniz Çakır " YA SONRA "
Yükleyen vildan34. - Diğer müzik videolarına göz atın.

6 yorum:

Unknown dedi ki...

Bu filmi izlicem galiba :)

Recep Altun; dedi ki...

Merhabalar,

"Ya Sonra" konulu videoyu izledim. Teşekürler. Emeğinize sağlıklar dilerim.

Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

Adsız dedi ki...

İlk kez senin sayfanda izledim;çok hoş.
gidiyorum ben,sen hoşça kal..

NANİ dedi ki...

Sıkıntılar, çoğu zaman sonrasını düşünemediğimiz ve göremediğimiz için yaşanıyor..

Recep Altun; dedi ki...

Merhabalar,

Bizi, bu iletişimden alıkoyan; doğamızda olan yazma ihtiyacımızı engelleyen bu zihniyeti ve bu zihniyetten doğan her türlü yaptırım araçlarını şiddetle kınıyorum.

Anlatma isteği, insanda doğal bir eğilimdir. Çocukluk döneminde ağlama, bağırtı ve el yüz hareketleriyle görünürlük kazananan bu istek, sonradan dil aracılığıyla konuşma ve yazma şeklinde belirir.

İnsanoğlu varlığını belirtmek için konuşma ve yazma unsurlarından birine başvurmak ihtiyacını duyar. İnsandaki konuşma ve yazma ihtiyacı; kişisel, toplumsal ve uğraşsal zorunluluklar şeklinde tezahür eder.

Bu bağlamda, yazmak; dünyayı tanımak ve onu dost hale getirmekse, çalan çanlara kulaklarımızı tıkayamayız. Çalan çanlarda, kendi sesimizin yankılarını duymamız gerekir.

Çevremizdeki çirkinlikleri, haksızlıkları ortadan kaldırarak, onları değiştirip düzelterek, dünyayı dost hale getirebiliriz.

Haksızlıkların yok edilmesi, çirkinliklerin giderilmesi, toplumda bir saygı dengesi yaratır. Bu nedenledir ki, yazmaya katılmış her insan, öbür insanlardan daha ağır bir sorumluluk yüklenmiştir. Böyle bir sorumluluk yüklenme de yazarı, toplumun sözcüsü haline getirir.

Bu bağlam da, bizler de yazdığımıza ve dolayısıyla bu gruba dahil olduğumuza göre, üstümüze düşeni seve seve yerine getirmeye hazır mıyız?

Recep Altun Kaman-Kırşehir

♥pemb€sinti♥ dedi ki...

Şarkıyı çok beğendim